Policjanci z profilaktyką na festynie rodzinnym w Państwowej Szkole Muzycznej

Policjanci z profilaktyką na festynie rodzinnym w Państwowej Szkole Muzycznej

Raciborscy policjanci uczestniczą w wielu imprezach skierowanych do najmłodszych mieszkańców powiatu. Tym razem uczestniczyli w festynie rodzinnym na terenie Państwowej Szkoły Muzycznej.

Raciborscy policjanci chętnie włączają się w różne inicjatywy organizowane na terenie powiatu raciborskiego, które skierowane są do dzieci i młodzieży, a wiążą się z bezpieczeństwem. Tym razem mundurowi uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez Państwową Szkołę Muzyczną w Raciborzu. Głównym tematem poruszanym w czasie rozmów mundurowych z dziećmi było szeroko rozumiane bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania, jak również w miejscach publicznych.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się jak zwykle policyjny radiowóz oraz sprzęt wykorzystywany przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby. Była to wspaniała okazja do promowania bezpiecznych zachowań, zwłaszcza w kontekście nadchodzących wakacji. Ponadto każdy zainteresowany miał możliwość zapoznania się z zawodem policjanta i specyfiką służby w policji. Wyjątkową atrakcją dla dzieci, jaką przygotowali, raciborscy mundurowi był udział w imprezie policyjnej maskotki „Sznupka”.

Źródło: Komenda miejska Policji w Raciborzu

Previous Bike Atelier MTB Maraton wraca do Raciborza
Next Podsumowanie działań „Prędkość”

Może to Ci się spodoba

Pilnuj swojego drinka!

„Pigułki gwałtu”- to umowna nazwa szeregu substancji chemicznych o działaniu obezwładniającym. Substancje te sprawiają, że oprawca jest w stanie podporządkować sobie ofiarę, bez konieczności używania siły. Coraz częściej „pigułki gwałtu”

Kuźniańscy policjanci zatrzymali kierowcę pod wpływem narkotyków i z narkotykami

Policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej zatrzymali 25-latka, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Dodatkowo mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Teraz o dalszym losie mieszkańca województwa opolskiego zadecyduje sąd.

Tragiczny wypadek na DW 919

Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego wczoraj na DW 919 na trasie Markowice – Babice. W wyniku odniesionych obrażeń 58-letni kierujący motorowerem poniósł śmierć

Podsumowanie weekendu – ujawniono 3 pijanych kierowców

W miniony weekend raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców. Niechlubna rekordzistka kierowała mercedesem 13 sierpnia br. około godziny 23:48 w Raciborzu na ulicy Brzeskiej. Nieodpowiedzialna

Tragedia nad wodą w Raciborzu

Raciborscy policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia nad wodą. Wczoraj około godziny 14.00 ekipa płetwonurków z wody wyłowiła ciało 30-letniego mężczyzny. Przypominamy najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

24-latek zatrzymany z narkotykami

Krzyżanowiccy policjanci zatrzymali 24-latka, który w swoim samochodzie posiadał narkotyki. Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie grozi nawet 3-letni pobyt w więzieniu. Do ujawnienia narkotyków doszło około godziny 01.20 w nocy z 15/16 lipca

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź